הסתדרות עובדי המדינה משתתפת בהפגנה בעיר אילת במחאה על ההחלטה לסגור את נמל התעופה שדה דוב בתל אביב (12.3.19)

 

הפגנה סוערת ורבת המשתתפים התקיימה ביום שלישי ה-12.3.19 בעיר אילת, כנגד החלטת המדינה על סגירת נמל התעופה שדה דוב בתל אביב.  אלפי תושבי אילת הגיעו לכיכר שדה התעופה להביע את מחאתם, ביניהם גם עובדי ההסתדרות ועובדי מדינה. יו"ר הסתדרות עובדי המדינה מר אריאל יעקובי נשא דברים כנגד החלטת הממשלה שתפגע אנושות בתושבי העיר אילת. בין יתר הדברים אמר מר יעקובי:"  סגירת שדה דוב.. לא רק מקשה את החיים, אלא מנתקת את  צינור החמצן לאלו שצריכים את זה ומפה יחד אתכם, אני קורה לראש הממשלה, לעשות פאוזה לחשוב.. יש תכנית מצוינת, שיכולה להיות פשרה לגם וגם, שגם תוכלו לנחות בשדה דוב ולהמריא ממנו וגם תל אביב לא תחסר."
 


אריאל יעקובי - יו"ר הסתדרות עובדי  הסתדרות עובדי המדינה

תמלול דברי יו"ר הסתדרות עובדי המדינה מר אריאל יעקובי:
"פה היום כולנו יחד, לתמוך במאבק שמוביל ראש העיר מאיר (מאיר יצחק). מאיר, אנחנו יודעים שאתה צודק!
אבי אזולאי, ההסתדרות כולם פה באילת.. ואני אומר לכם את זה על דעת החבר שלי ארנון בר דוד – יו"ר הסתדרות המעו"ף ועל דעת כל עובדי המדינה ועל דעת כל ההסתדרות – אנחנו אתכם!
תדעו לכם, שאין פקיד בכיר אחד במדינה, שלא יודע שאתם צודקים. כולם יודעים שאילת, הנקודה הדרומית שלנו צריכה את כל התמיכה על מנת שנוכל להגן על התושבים שצריכים את זה - את הגישה ללב הארץ.
סגירת שדה דוב, זה לא רק להקשות את החיים, זה לנתק את צינור החמצן לאלו שצריכים את זה ומפה יחד אתכם, אני קורה לראש הממשלה, לעשות פאוזה לחשוב, לחשוב יש תכנית מצוינת, שיכולה להיות פשרה לגם וגם, שגם תוכלו לנחות בשדה דוב ולהמריא ממנו וגם תל אביב לא תחסר.
אני קורא לכל אזרחי מדינת ישראל מכאן תתמכו באילת, אילת של כולנו!
חבר'ה, ביחד נצליח כי כוחנו באחדותנו. בהצלחה."
 

אריאל יעקובי

אריאל יעקובי

יו"ר הסתדרות עובדי המדינה

העמותה לקידום מודעות חברתית והעשרת הידע של עובדי המדינה, הוקמה לאחר מאמץ רב כעמותה נוספת לעובדי המדינה,
למידע נוסףעל אריאל יעקובי

חדשות ועדכונים