בכנס מרגש ורב משתתפים נבחר יו"ר הסתדרות עובדי המדינה מר אריאל יעקובי לקדנציה נוספת כיו"ר (5.2)


וועידת הסתדרות עובדי המדינה השמינית התכנסה ביום שלישי ה-5.2.19, לבחירת יו"ר הסתדרות עובדי המדינה.
בכנס נכחו בין היתר: יו"ר ההסתדרות הכללית החדשה מר אבי ניסנקורן, שר האוצר מר משה כחלון, ח"כ עמיר פרץ, ח"כ איציק שמולי, נציב שירות המדינה פרופ' הרשקוביץ, הממונה על השכר מר קובי בר נתן  ועוד עשרות נציגים בכירים משירות המדינה כמו גם משלחות איגודים מקצועיים מרחבי העולם.

במהלך הכנס צוינו הישגיו הרבים של יו"ר הסתדרות עובדי המדינה ביניהם:

ארוחה לכל עובד בשירות המדינה– סבסוד ארוחה אחת לכל יום עבודה בסך 16.8 שקל.
קליטת  עובדי קבלן המועסקים בשירות המדינה להעסקה ישירה. מאות עובדים בשירות המדינה, כולל עובדי קבלן המועסקים כעובדי ניקיון בבית החולים, נקלטו בשנים האחרונות לעבודה כעובדים מן המניין.

הקמת עמותת הגמלאים – גמלאי המדינה שהקדישו את חייהם לשירות המדינה, זכאים להצטרף לעמותה זו, פרי חזונו של מר יעקובי. העמותה בראשות מר סרפיאן, דואגת למלא את שעות הפנאי של הגמלאים ומספקת להם תכניות מגוונות לבילוי, לימוד והנאה.

גמול מנהל – יו"ר הסתדרות עובדי המדינה מר אריאל יעקובי, העלה דרישה למתן "גמול מנהל" לעובדים המנהליים, שעד אז היו זכאים לגמול השתלמות אחד בלבד; זאת בדומה לגמול ב', הניתן לעובדים בדירוגים המקצועיים השונים. גמולים אלו נועדו להכשיר את עובדי המדינה לצרכים המשתנים בשוק העבודה ולהעניק להם כלים  להתנהלות מיטבית הן במסגרת העבודה והן בחייהם האישיים.

הקמת העמותה לקידום מודעות חברתית – המקיימת סמינרים לימודיים בחו"ל. במסגרת זו נפגשים עובדים ממשרדים שונים בארץ עם משרדים דומים בחו"ל נרקמים יחסי עבודה, מתרחשת למידה והחלפת ידע. במסגרת זו, נוצרו הזדמנויות לימוד משמעותיות, שהובאו והונהגו במקומות עבודה בארץ.
ועוד נמנו הישגים נוספים.

בין שורת הנואמים נשאו דברים: שר האוצר משה כחלון שהביע את שביעות רצונו מול שיתוף הפעולה עם ההסתדרות והסתדרות עובדי המדינה, תוך קידום מטרות שחשובות גם לו כאדם וכשר האוצר ביניהן: העסקת עובדי קבלן כעובדים מן המניין וארוחה לכל עובד. חבר כנסת ויו"ר ההסתדרות הכללית לשעבר מר עמיר פרץ, שיבח את פעולותיה של הסתדרות עובדי המדינה לצמצום פערים ולהשגת חברה שוויונית יותר. סיים את החלק הזה של הכנס יו"ר ההסתדרות הכללית מר אבי ניסנקורן שבירך את מר אריאל יעקובי על היבחרו והחמיא לו על התנהלותו והישגיו "אני חושב" אמר "שכשעומד פה שר אוצר ומשבח את ההסתדרות, זה מראה שעברנו כברת דרך חשובה. זה אומר שהדרך שלנו לצמצום פערים ועבודה מאורגנת היא הדרך המנצחת".

לסיום, הודה מר יעקובי לכל באי הכנס ולצירי הוועידה כמו גם, לצוות העובדים והמנהלים המלווים אותו בראשם: הגב' עידית כהן – מנכ"לית העמותות, מר דורון קרני – ממלא מקומו וכן כל צוות המזכירים הארציים העובדים ללא לאות להגשמת מטרותיה של הסתדרות עובדי המדינה.
מר יעקובי העומד בראש הסתדרות עובדי המדינה משנת 2006, נבחר, כאמור, לקדנציה נוספת בת חמש שנים.


מימין: אבי ניסנקורן, אריאל יעקובי ושר האוצר משה כחלון
מימין: מר אבי ניסנקורן יו"ר ההסתדרות הכללית החדשה, מר אריאל יעקובי - יו"ר הסתדרות עובדי המדינה ומר משה כחלון - שר האוצר


אריאל יעקובי ואבי ניסנקורן כשמסביב באי הוועידה מוחאים כף
מר אבי ניסנקורן יו"ר ההסתדרות הכללית, מר אריאל יעקובי - יו"ר הסתדרות עובדי המדינה ובאי הוועידה


אריאל יעקובי מודה לבאי הוועידה
מר אריאל יעקובי- יו"ר הסתדרות עובדי המדינהוועידת הסתדרות עובדי המדינה - צוות עובדי המדינה על הבמה
צוות מנהלים ומזכירים ארציים של הסתדרות עובדי המדינה 


אריאל יעקובי - בוועידה השמינית
מר אריאל יעקובי - יו"ר הסתדרות עובדי המדינה

אריאל יעקובי

אריאל יעקובי

יו"ר הסתדרות עובדי המדינה

העמותה לקידום מודעות חברתית והעשרת הידע של עובדי המדינה, הוקמה לאחר מאמץ רב כעמותה נוספת לעובדי המדינה,
למידע נוסףעל אריאל יעקובי

חדשות ועדכונים