הסתדרות עובדי המדינה השתתפה בוועידת הפדרציה האמריקאית של עובדי הממשל (ה-AFGE)בוושינגטון -11-14.3.19

 

ארגון הפדרציה האמריקאית של עובדי הממשל (ה-AFGE ), בראשותו של נשיא הארגון מר ג'יי דיוויד קוקס, ארגן וועידה רבת משתתפים בתאריכים 11-14.3.19 בוושינגטון הבירה. אל הכנס הוזמנו, נציגי ה-AFGE  בארה"ב וכן יו"ר הסתדרות עובדי המדינה – מר אריאל יעקובי. במסגרת הוועידה, נשא מר יעקובי נאום תמיכה במאבק האיגוד המקצועי האמריקאי.
הרקע לוועידה, 35 ימי השבתה (Shutdown), שנכפו על עובדי הממשל ע"י הנשיא טראמפ, כסנקציה כנגד קונגרס המפלגה הדמוקרטית, על כך שסירב לאשר את התקציב אותו דרש על מנת להקים את חומת ההפרדה בין ארה"ב למקסיקו.
 
בנאומו הדגיש מר יעקובי את התמיכה והסולידריות של הסתדרות עובדי המדינה בפדרציה האמריקאית, הוא הדגיש את חשיבות אחוות האיגודים המקצועיים: " סולידריות" אמר מר יעקובי " חשובה כל כך בימים טרופים אלו של: אנטי איגודים מקצועיים, זלזול באיש ובאשה העובדים וביטול ההישגים עליהם נלחמו ואותם הרוויחו ביושר. תופעה שלילית הנפוצה כל כך."
כמו כן, ציין מר יעקובי, את שיתוף הפעולה ההדוק והחברות עם נשיא הפדרציה מר דיוויד קוקס.

נשיא הפדרציה מר ג'יי דיוויד קוקס מצדו, החמיא ליו"ר הסתדרות עובדי המדינה ואמר שהוא משמש :" כאחד מחברנו הטובים ביותר, אחד מהיועצים האמינים עליי ביותר."
 
 

אריאל ודיוויד קוקס
מר ג'יי דיוויד קוקס - נשיא הפדרציה האמריקאית של עובדי הממשל (ה-AFGE ) ומר אריאל יעקובי - יו"ר הסתדרות עובדי המדינה

דוב רנדל, אריאל יעקובי ושון לארסן
מימין: מר דוב רנדל – ממונה קשרים בינלאומיים, מר אריאל יעקובי – יו"ר הסתדרות עובדי המדינה ומר שון לארסן- מנהל אסטרטגיה גלובלית באיגוד התקשורת האמריקאי

גב' עידית כהן, גב' ג'קי סיימון , מר אריאל יעקובי ומר דוב רנדל
מימין: גב' עידית כהן – מנכ"לית העמותות לקידום מקצועי-חברתי, גב' ג'קי סיימון מנהלת המדיניות הציבורית של הארגון, מר אריאל יעקובי – יו"ר הסתדרות עובדי המדינה ומר דוב רנדל – הממונה על קשרים בינלאומיים.

אריאל יעקובי, דוב רנדל ונציגות של ה- AFGE
אריאל יעקובי-יו"ר הסתדרות עובדי המדינה (שני מימין) ודוב רנדל - הממונה על קשרי חוץ עם נציגות הפדרציה האמריקאית של עובדי הממשל

אריאל יעקובי

אריאל יעקובי

יו"ר הסתדרות עובדי המדינה

העמותה לקידום מודעות חברתית והעשרת הידע של עובדי המדינה, הוקמה לאחר מאמץ רב כעמותה נוספת לעובדי המדינה,
למידע נוסףעל אריאל יעקובי

חדשות ועדכונים