העמותות

שלושת העמותות, מיסודה של הסתדרות עובדי המדינה, פועלות בתנופה רבה:
  1.  העמותה לקידום מקצועי- חברתי, מציעה לחבריה קורסים מסובסדים לצרכי גמול  א' וגמול מנהל כמו גם סמינרים, במיטב בתי המלון ברחבי הארץ.
  2. העמותה לקידום מודעות חברתית - עמותה נוספת לעובדי המדינה המקיימת סמינרים בחו"ל  ומטרתה, החלפת ידע עם משרדים מקבילים בחו"ל ויצירת קשרי עבודה.
  3. העמותה לרווחת גמלאי המדינה שבפנסיה תקציבית -הפועלת  לרווחתם של  גמלאי המדינה ובני משפחתם. העמותה מארגנת פעילוית תרבות ופנאי מגוונות כגון: : נופשים בארץ ובחו"ל, הרצאות, מופעים והצגות תיאטרון, ימי כיף ועוד.
 
 

העמותה לקידום מקצועי חברתי

קבוצת תלמידים בכיתה מקשיבה

העמותה לקידום מקצועי חברתי ,מיסודה של הסתדרות עובדי המדינה, מציעה מגוון פעילויות ומעניקה לעובדים אפשרויות העשרה והרחבה מקצועית כמו גם תשומת לב חברתית ואישית.    
טלפונים:03-6138272/3/4/5.

למידע מלא על העמותה לקידום מקצועי חברתי

העמותה לקידום מודעות חברתית

בודפשט, בניין הפרלמנט המרשים על רקע הנהר

העמותה לקידום מודעות חברתית, מיסודה של הסתדרות עובדי המדינה, הוקמה כעמותה נוספת לעובדי הדירוג המנהלי. העמותה מקיימת ימי עיון בחו"ל לרכישת והעברת ידע עם המשרדים  המקבילים.
טלפון: 03-7164540

למידע מלא על העמותה לקידום מודעות חברתית

עמותת הגמלאים

העמותה לרווחת גמלאי המדינה שבפנסיה תקציבית, מיסודה של הסתדרות עובדי המדינה, מציעה לחבריה מגוון פעילויות: ימי כיף, נופשונים, סמינרים, טיולים יומיים, הצגות תיאטרון, אירועי בידור ועוד טלפון: 08-9161002 
למידע מלא על עמותת הגמלאים